Про затвердження проектної документації на будівництво за робочим проектом «Реконструкція мереж вуличного освітлення по вул. Олекси Довбуша в селі Зубриця Дрогобицького району Львівської області»

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХІІІ сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

10.11.2021 року Східниця № 459
Про затвердження проектної
документації на будівництво за робочим проектом
«Реконструкція мереж вуличного освітлення
по вул. Олекси Довбуша в селі Зубриця
Дрогобицького району Львівської області»

Відповідно до п.23 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 46, 48 Бюджетного Кодексу України, розглянувши проектну документацію на будівництво за проектом «Реконструкція мереж вуличного освітлення по вул. Олекси Довбуша в селі Зубриця Дрогобицького району Львівської області» та експертний звіт ТзОВ «Євроекспертиза» щодо розгляду проектної документації на будівництво в частині міцності, надійності та довговічності об’єкта будівництва та її кошторисної частини за робочим проектом на цей об’єкт від 08.11.2021 р. №254/11/21 селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проектну документацію на будівництво за проектом «Реконструкція мереж вуличного освітлення по вул. Олекси Довбуша в селі Зубриця Дрогобицького району Львівської області» в сумі 609,998 тис. грн. (шістсот дев’ять тисяч дев’ятсот дев’яносто вісім гривень 00 коп.)
1.1. Затвердити експертний звіт щодо розгляду проектної документації на будівництво в частині міцності, надійності та довговічності об’єкта будівництва та її кошторисної частини за робочим проектом «Реконструкція мереж вуличного освітлення по вул. Олекси Довбуша в селі Зубриця Дрогобицького району Львівської області» в сумі 609,998 тис. грн. (шістсот дев’ять тисяч дев’ятсот дев’яносто вісім гривень 00 коп.)
2. Селищній раді провести процедуру закупівлі даного виду робіт у відповідності до чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Селищний голова Іван ПІЛЯК