Про внесення змін до програми капітального будівництва, реконструкції, капітального ремонту об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури Східницької територіальної громади на 2021р.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХІІІ сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

10.11.2021 року Східниця № 462

Про внесення змін до програми капітального будівництва,
реконструкції, капітального ремонту об’єктів
соціально-культурного призначення та інженерної
інфраструктури Східницької територіальної громади на 2021 р.

Відповідно до п.22 ч.1 ст.26, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Бюджетного кодексу України, ст.10 Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, з метою створення умов для соціально-економічного і культурного розвитку селища, покращення інфраструктури селища, надійного і безпечного надання житлово-комунальних послуг за доступними цінами, які стимулюють енергозбереження, Східницької територіальної громади селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Програми капітального будівництва, реконструкції, капітального ремонту об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури Східницької територіальної громади на 2021 р., а саме: в додатку – «Потреба у обсягах фінансування заходів щодо реалізації Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури, розвитку житлово-комунального господарства і благоустрою» в розділ – «Капітальне будівництво, реконструкція, капітальний ремонт об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури-розпорядник коштів Східницька селищна рада» додати пункти:

– Виконання гідрогеологічних вишукувань;
обсяг фінансування – 50 тис. грн.;
– Буріння гідромоніторингових розвідувальних свердловин;
обсяг фінансування – 50 тис. грн.;

2. Селищному голові І.Є. Піляку здійснювати фінансування заходів Програми капітального ремонту об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури Східницької територіальної громади на 2021 р.в межах коштів, передбачених на її здійснення у селищному бюджеті на 2021 рік, а також за рахунок інших джерел фінансування у встановленому чинним законодавством порядку.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів, з питань економіки, розвитку місцевого господарства, транспорту і зв’язку.

Селищний голова Іван ПІЛЯК