Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки , цільове призначення якої змінюється із земель для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування (03.08) на будівництво та обслуговування санаторно – оздоровчих закладів (06.01)

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХІІІ сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

10.11.2021 року Східниця № 451
Про затвердження проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки ,
цільове призначення якої змінюється із
земель для будівництва та обслуговування
об’єктів туристичної інфраструктури та
закладів громадського харчування (03.08)
на будівництво та обслуговування санаторно
– оздоровчих закладів (06.01)

Керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 25 Закону України «Про землеустрій», ст. 21 Закону України «Про державний земельний кадастр», ст. ст.12, 20, 48, 49 Земельного кодексу України, беручи до уваги проект землеустрою щодо відведення по зміні цільового призначення земельної ділянки і висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою від 05.10.2021 р., та розглянувши заяву громадянина Бєлого О.Л., селищна рада

ВИРІШИЛА:
1.Затвердити проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки із « для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування» (03.08) на «для будівництва та обслуговування санаторно-оздоровчих закладів» (06.01), саме:
– площею 0,0712 га. на вулиці С.Бандери, 15 в смт. Східниця, Львівської обл., кадастровий номер 4610345400:02:005:0029 гр. Бєлому Олександру Леонідовичу, що зареєстрований на вул. С.Бандери, 15 в смт.Східниці, Львівської обл.;
2. Змінити цільове призначення вищезгаданої земельної ділянки із « для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування» (03.08) на «для будівництва та обслуговування санаторно-оздоровчих закладів» (06.01) , яка перебуває у власності громадянина Бєлого Олександра Леонідовича.

3. Громадянину Бєлому Олександру Леонідовичу звернутися до Державного кадастрового реєстратора із заявою про внесення змін до відомостей про земельну ділянку.
4. Дрогобицькій ОДПІ провести нарахування податкових платежів.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну
депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування,
планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

Селищний голова Іван ПІЛЯК