Про надання грошової допомоги

ХІV сесія восьмого скликання

08.12.2021 року Східниця № 583
Про надання грошової допомоги

Керуючись п. п. 4 п. б ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання Програми надання матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям і громадянам Східницької територіальної громади на 2021 р., затвердженої рішенням селищної ради від 12.02.2021 р. № 72, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, охорони пам’яток, історичного середовища, туризму, молоді і спорту від 07.12.2021 р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати грошову допомогу в сумі 1000 грн. гр. Фецяк Лесі Степанівні, що зареєстрована в с. Залокоть, Дрогобицького району, Львівської області, на вул. Миру, 222, для лікування.
2. Надати грошову допомогу в сумі 1000 грн. гр. Бібітчак Ганні Йосипівні, що зареєстрована в смт. Східниця, Львівської області, на вул. Зарічній, 207, для проходження курсу лікування.
3. Надати грошову допомогу в сумі 500 грн. гр. Миськів Мирославі Гаврилівні, що зареєстрована в с. Новий Кропивник, Дрогобицького району, Львівської області, на вул. Гірській, 43 для поховання сина.
4. Надати грошову допомогу в сумі 1000 грн. гр. Литвин Марії Войтовичні, що зареєстрована с. Опака, Дрогобицького району, Львівської області, на вул. Шевченка, 59/2, для лікування.
5. Надати грошову допомогу в сумі 1000 грн. гр. Дубик Наталії Іванівні, що зареєстрована в смт. Східниця, Львівської області, на вул. Шевченка, 129, для лікування.
6. Надати грошову допомогу в сумі 3000 грн. гр. Петняк Христині Василівні, що зареєстрована в с. Сторона, Дрогобицького району, Львівської області, на вул. Л.Українки, 410, для лікування дитини.
7. Надати грошову допомогу в сумі 1000 грн. гр. Копистенській Дарії Миколаївні, що зареєстрована в с. Рибник, Дрогобицького району, Львівської області, на вул. Тимошенка, 17, для лікування.
8. Надати грошову допомогу в сумі 1000 грн. гр. Радванській Мар’яні Іванівні, що зареєстрована в с. Кринтята, Дрогобицького району, Львівської області, на вул. І.Франка, 34, для ліквідації наслідків пожежі.
9. Головному бухгалтеру апарату селищної ради Г.Журавчак виплатити кошти відповідно до п.1 – 8 рішення у встановленому чинним законодавством порядку.
10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва та соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, охорони пам’яток, історичного середовища, туризму, молоді і спорту.

Селищний голова Іван ПІЛЯК