Про затвердження проектної документації на будівництво за проектом «Нове будівництво Центру безпеки громадян Східницької селищної територіальної
громади за адресою: 82194, Львівська обл., Дрогобицький р-н., смт. Східниця, с. Новий Кропивник, вул. Довбуша»

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХІV сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

08.12.2021 року Східниця № 578
Про затвердження проектної
документації на будівництво за проектом
«Нове будівництво Центру безпеки громадян
Східницької селищної територіальної
громади за адресою: 82194, Львівська обл.,
Дрогобицький р-н., смт. Східниця,
с. Новий Кропивник, вул. Довбуша»

Відповідно до п.23 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст. 46, 48 Бюджетного Кодексу України, розглянувши проектну документацію на будівництво за проектом «Нове будівництво Центру безпеки громадян Східницької селищної територіальної громади за адресою: 82194, Львівська обл., Дрогобицький р-н., смт. Східниця, с. Новий Кропивник, вул. Довбуша» та експертний звіт ТзОВ «РЕМБУДКОНСАЛТІНГ» щодо розгляду проектної документації за робочим проектом на цей об’єкт від 29.11.2021 р. №773/21-РБК/ЕЗ, селищна рада
ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проектну документацію на будівництво за проектом «Нове будівництво Центру безпеки громадян Східницької селищної територіальної громади за адресою: 82194, Львівська обл., Дрогобицький р-н., смт. Східниця, с. Новий Кропивник, вул. Довбуша», в сумі – 20 494,375 тис. грн. (двадцять мільйонів чотириста дев’яносто чотири тисячі триста сімдесят п’ять гривень)
1.1. Затвердити експертний звіт щодо розгляду проектної документації на будівництво за проектом «Нове будівництво Центру безпеки громадян Східницької селищної територіальної громади за адресою: 82194, Львівська обл., Дрогобицький р-н., смт. Східниця, с. Новий Кропивник, вул. Довбуша», в сумі – 20 494,375 тис. грн. (двадцять мільйонів чотириста дев’яносто чотири тисячі триста сімдесят п’ять гривень)
2. Селищній раді провести процедуру закупівлі даного виду робіт у відповідності до чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Селищний голова Іван ПІЛЯК