Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів селищної ради на 2022 рік

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХІV сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

08.12.2021 року Східниця № 580
Про затвердження Плану діяльності
з підготовки проектів регуляторних
актів селищної ради на 2022 рік

Відповідно до п.7 ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 144 Конституції України, керуючись ст. 7, ст. 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою планування діяльності Східницької селищної ради з прийняття рішень, направлених на регулювання господарських відносин між регуляторними органами та суб’єктами господарювання, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Східницької селищної ради на 2022 рік (Додаток № 1).

2. Секретарю селищної ради забезпечити оприлюднення даного рішення в засобах масової інформації та на офіційному сайті селищної ради в 10-денний термін з дня його прийняття.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію мандатну, з питань депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку.

Селищний голова Іван ПІЛЯК

Додаток 1
до рішення селищної ради
від 08.12.2021 № 580

ПЛАН
діяльності з підготовки проектів регуляторних актів
на 2022 рік


п/п Назва рішення Ціль його прийняття Строк підготовки Відповідальний за розробку
1 Про затвердження Порядку визначення та відшкодування Східницькій селищній раді збитків, заподіяних внаслідок використання земельних ділянок комунальної власності з порушенням законодавства Розроблення на місцевому рівні механізму реалізації положень Порядку визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 19.04.1993р. № 284 І півріччя
2022 року Виконавчий комітет Східницької селищної ради
2

Секретар селищної ради Юрій ЖУРАВЧАК