Про передачу майна в оперативне управління

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХІV сесія восьмого скликання
Р І Ш Е Н Н Я
08.12.2021 року Східниця № 581

Про передачу майна в оперативне управління

Керуючись п.31 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 137 Господарського кодексу України, селищна рада:
ВИРІШИЛА:
1. Надати згоду на передачу в оперативне управління майна Східницької селищної ради до комунальної установи «Центр культури та дозвілля Східницької територіальної громади» нежитлову будівлю у с. Старий Кропивник по вул. Першотравнева,54 а, та будівлю Народного дому с. Довге-Гірське по вул. Шевченка,25 а.
2. Приймання-передачі майна, даного рішення здійснювати комісії у складі :
– Журавчак Г. О. – головний бухгалтер Східницької селищної ради, голова комісії.
– Петрів М.М. – спеціаліст відділу архітектури, містобудування та житлового комунального господарства виконавчого комітету Східницької селищної ради;
– Гірник О.Р. – депутат Східницької селищної ради;
– Рабінець Р.В. – депутат Східницької селищної ради;
– Яворська І.В.- директор комунальної установи «Центр культури та дозвілля Східницької територіальної громади»;
– Дубик М.В.- спеціаліст І категорії центру фінансово-господарського обслуговування закладів освіти та культури Східницької селищної ради, бухгалтер комунальної установи «Центр культури та дозвілля Східницької територіальної громади».
3. Вищевказаній комісії здійснити приймання-передачу в оперативне управління майна відповідно до норм чинного законодавства.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

Селищний голова Іван ПІЛЯК