Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХІV сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

08.12.2021 року Східниця № 468
Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок

Керуючись, ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ч. 7 ст.118, Земельного кодексу України, беручи до уваги матеріали місця розташування земельної ділянки, та розглянувши заяви громадян, а саме: Лещенко В.М., Лещенко В.М, Лещенко В.Б., Лещенко В.Б., Хуткої О.А., Омельченко Г.В., Омельченко А.І., Іоргачової М.В., Дорошенка В.П., про надання дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою від 24.11.2021 р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд , площею – 0,2500 га в смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області гр. Лещенко Володимиру Миколайовичу, що зареєстрований на вул.Соколовській, б.2 кв.29, м.Кривий ріг, Дніпропетровської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації .
2. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва , площею – 0,1200 га в смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області гр. Лещенко Володимиру Миколайовичу, що зареєстрований на вул.Соколовській, б.2 кв.29, м.Кривий ріг, Дніпропетровської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації .
3. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею – 0,2500 га в смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області гр. Лещенко Валентині Борисівні, що зареєстрована на вул.Соколовській, б.2 кв.29, м.Кривий ріг, Дніпропетровської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації .
4. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва, площею – 0,1200 га в смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області гр. Лещенко Валентині Борисівні, що зареєстрована на вул.Соколовській, б.2 кв.29, м.Кривий ріг, Дніпропетровської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації .
5. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд , площею – 0,2500 га в с.Довге, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області гр. Хуткій Ользі Андріївні, що зареєстрована на вул.Озерній, 15, в с.Лисичі, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації .
6. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва, площею – 0,1200 га в с.Новий Кропивник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області гр. Омельченко Геннадію В’ячеславовичу, що зареєстрований на вул. В-Інтернаціоналістів, 36 кв.59, м.Енергодар, Васильківського району, Запорізької області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації .
7. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва, площею – 0,1200 га в с.Новий Кропивник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області гр. Омельченко Аллі Іванівні, що зареєстрована на вул.Енергетиків, 11 кв.100, м.Енергодар, Васильківського району, Запорізької області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації .
8. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва, площею – 0,0089 га в с.Опака, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області гр. Іоргачевій Марії Василівні, що зареєстрована на вул.Франка, 68 , с.Опака, Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації .
9. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, площею – 0,1500 га на вул.Бориславській в смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області гр. Дорошенку Володимиру Петровичу, що зареєстрований на вул.І.Підкови, буд.59 , м.Нікополь, Дніпропетровської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації ( перша сан зона мінеральних джерел).
10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

Селищний голова Іван ПІЛЯК