Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХІV сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

08.12.2021 року Східниця № 469
Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок

Керуючись, ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ч. 7 ст.118, Земельного кодексу України, беручи до уваги матеріали місця розташування земельної ділянки, та розглянувши заяви громадян, а саме: Гаталевич Х.Б., Карпінського Н.І., Хомин В.М., Хомин В.М., Юрків М.І., Гвоздецького В.М., про надання дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою від 24.11.2021р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, площею – 0,6925 га в с.Новий Кропивник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області гр. Гаталевич Христині Богданівні, що зареєстрована на вул.Зеленій, 22, с.Новий Кропивник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області , у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації . (землі рекреації).
2. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, площею – 0,5558 га в с.Новий Кропивник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області гр. Карпінському Назару Івановичу що зареєстрований на вул.Довбуша, 48, с.Новий Кропивник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області , у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації . (землі рекреації).
3. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва, площею – 0,0905 га в с.Ластівка, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області гр. Хомину Василю Миколайовичу що зареєстрований на вул.Гірка, 11, с.Ластівка, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області , у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (землі рекреації).
4. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею – 0,1580 га в с.Ластівка, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області гр. Хомину Василю Миколайовичу що зареєстрований на вул.Гірка, 11, с.Ластівка, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області , у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (прибережно-захисна смуга).
5. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею – 0,1432 га в с.Старий Кропивник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області гр. Юрків Марії Іванівні що зареєстрована на вул.Першотравневій, 23, с.Старий Кропивник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області , у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (прибережно-захисна смуга).
6. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва площею – 0,12000 га в с.Опака, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області гр. Гвоздецькому Василю Михайловичу що зареєстрований на вул.Шевченка, 9а с.Опака, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області , у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (землі рекреації).
7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

Селищний голова Іван ПІЛЯК