Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХІV сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

08.12.2021 року Східниця № 470
Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок

Керуючись, ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ч. 7 ст.118, Земельного кодексу України, беручи до уваги матеріали місця розташування земельної ділянки, та розглянувши заяви громадян, а саме: Карпи М.М., Карпи С.М., Стахова А.В., Великопольського І.Р., Стрюкової М.В., Брезецького П.Д., Бийник О.Л., Кропивницького О.І., Хомин І.М., Хоп’як А.Я., про надання дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою від 24.11.2021р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, площею – 1,2004 га в с.Довге, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області гр. Карпі Михайлу Миколайовичу, що зареєстрований на вул.Грушевського, 11,кв.45, м.Борислав, Львівської області , у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (очисні).
2. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, площею – 0,4244 га в с.Довге, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області гр. Карпі Софії Михайлівні, що зареєстрована на вул.Грушевського, 11, кв.45, м.Борислав, Львівської області , у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (очисні).
3. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, площею – 1,7800 га в с.Новий Кропивник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області гр. Стахову Анатолію Васильовичу, що зареєстрований на вул.Шевченка, 34, с.Лад, Гайсинського району, Вінницької області , у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації .
4. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва, площею – 0,0700 га в с.Новий Кропивник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області гр. Великопольському Ігору Романовичу, що зареєстрований на вул.Набережній, 19 в смт.Івано-Франкове, Яворівського району, Львівської області , у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (землі житлової забудови).
5. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, площею – 0,1113 га в с.Старий Кропивник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області гр. Стрюковій Мирославі Василівні, що зареєстрована на вул.Зарічній, 30 в с.Старий Кропивник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області , у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (у власності іншої особи).
6. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, площею – 0,1800 га в с.Новий Кропивник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області гр. Брезецькому Петру Дмитровичу, що зареєстрований на вул.Довбуша, 33 в с.Новий Кропивник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області , у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (у власності іншої особи).
7. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, площею – 0,1800 га в с.Новий Кропивник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області гр. Бийник Олені Львівні, що зареєстрована на вул.Довбуша, 34а в с.Новий Кропивник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області , у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (у власності іншої особи).
8. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва, площею – 0,1625 га в с.Опака, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області гр. Кропивницькому Олексію Ігоровичу, що зареєстрований на вул.Шевченка, 134 кв.6 в м.Бориславі, Львівської області , у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (відсутні графічні матеріали).
9. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, площею – 0,2500 га в с.Ластівка, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області гр. Хомин Ірині Миколаївні, що зареєстрована на вул.Гіркій, 11 в с.Ластівка, Дрогобицького району, Львівської області , у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (відсутній ДПТ житлової забудови).
10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

Селищний голова Іван ПІЛЯК