Про затвердження проекту землеустрою по зміні цільового призначення земельної ділянки

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХІV сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

08.12.2021 року Східниця № 548
Про затвердження проекту землеустрою
по зміні цільового призначення
земельної ділянки

Керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 25 Закону України «Про землеустрій», ст. 21 Закону України «Про державний земельний кадастр», ст.ст.12,20,126,184 Земельного кодексу України, беручи до уваги проект землеустрою щодо відведення по зміні цільового призначення земельної ділянки і висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою від 24.11.2021 р., та розглянувши заяву громадянина Фецяка П.П., селищна рада

ВИРІШИЛА:
1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення особистого селянського господарства» (01.03) у землі «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» (11.02), площею – 0,1400га в смт. Підбуж, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області кадастровий номер 4621255700:01:003:0012 гр. Фецяку Петру Петровичу, що зареєстрований вул. І.Франка, 243, смт. Підбуж Дрогобицького району Львівської області.
2. Затвердити розмір втрат сільськогосподарського виробництва
гр. Фецяку Петру Петровичу сумі 6087 грн 00 коп. (шість тисяч вісімдесят сім гривень 00 коп.)
3. Змінити цільове призначення вищезгаданої земельної ділянки з «для ведення особистого селянського господарства» на «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості», яка перебуває у власності громадянина Фецяка Петра Петровича.
4. Громадянину Фецяку Петру Петровичу звернутися до Державного кадастрового реєстратора із заявою про внесення змін до відомостей про земельну ділянку.
5. Дрогобицькій ОДПІ провести нарахування податкових платежів.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

Селищний голова Іван ПІЛЯК