Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність для обслуговування житлового будинку

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХІV сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

08.12.2021 року Східниця № 549
Про затвердження технічної документації щодо
встановлення (відновлення) меж земельної
ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у
власність для обслуговування житлового будинку

Керуючись ст. 34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст.12, 38, 40, 81, 116, 118, 121, 184 Земельного кодексу України, розглянувши заяви громадян, а саме: гр. Гайдук О.І., Савчак П.І., беручи до уваги проекти землеустрою щодо відведення земельної ділянки і висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою від 24.11.2021 р. селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передати її у приватну спільну часткову власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, а саме:
– площею 0,15 га по вул. І.Франка , 12, смт. Підбуж Дрогобицького району Львівської обл., кадастровий номер 4621255700:01:001:0269, гр. Гайдук Ользі Іванівні, що зареєстрована по вул. І.Франка , 12, смт. Підбуж , Дрогобицького району Львівської області, гр. Савчаку Петру Івановичу , що зареєстрований по вул. К. Левицького ,буд. № 67 а , м. Львів.
2. Суб’єкту державної реєстрації прав провести реєстрацію речових прав на земельну ділянку.
3. Дрогобицькій ОДПІ провести нарахування податкових платежів.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

Селищний голова Іван ПІЛЯК