Про нову редакцію рішення селищної ради № 786 від 02.12.2014 р.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

26.12.2014 року                  Східниця                          № 800

Про нову редакцію рішення

селищної ради № 786 від 02.12.2014 р.

Відповідно до п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12, 39 Земельного кодексу України, розглянувши заяву голови ОСББ «Згода «С» – Дон А.О. беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 23.12.2014 р. селищна рада:

В И Р І Ш И Л А:

1. Викласти рішення Східницької селищної ради № 786 від 02.12.2014 року, в наступній редакції:

– Дати дозвіл ОСББ «Згода «С»  що зареєстроване в Львівській обл., смт. Східниця, м. Борислава, на вул. Гірській, 58, на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки площею 800 м. кв. на вул. Гірській, 58, в смт. Східниця, для обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд.

2. Начальнику Держземагенства в Дрогобицькому районі Львівської області та головному архітектору м. Борислава забезпечити проведення проектно-пошукових робіт.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря селищної ради Ю.Журавчака.

Селищний голова                                                     І.Є.Піляк