Про поновлення договору оренди земельної ділянки.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 12.06.2015 року                        Східниця                                № 892

 Про поновлення договору оренди

земельної ділянки.

        Відповідно до п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 124 Земельного кодексу України, ст. 33 Закону України «Про оренду землі» беручи до уваги рішення постійної депутатської комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 15.04.2015 р., розглянувши клопотання ТзОВ «Гранд», гр. Печериці А.В. про надання дозволу на продовження договору оренди земельної ділянки, селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Поновити договір оренди земельної ділянки № 04.10.439.00029 від 04.06.2010 р., площею 0,500 га на вул. Шевченка, в смт. Східниці, несільськогосподарського призначення, для будівництва та обслуговування готелю, терміном на 5 років Товариству з обмеженою відповідальністю «Гранд», що зареєстроване в м. Трускавець, Львівської обл. на вул. Стебницькій, 96/28.
  2. Поновити договір оренди земельної ділянки № 461030004000129 від 05.06.2012 р., площею 0,14 га на вул. Б.Хмельницького в смт. Східниці, несільськогосподарського призначення, для будівництва та обслуговування санаторію, терміном на 5 років гр. Печериці Андрію Вікторовичу, що зареєстрований в м. Стебник, Львівської обл. на вул. Сірка, 11.
  3. Зобов’язати ТзОВ «Гранд», гр. Печерицю А.В.  укласти додаткову угоду про поновлення договору оренди земельної ділянки.
  4. Сектору державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Бориславського міського управління юстиції у Львівській області зареєструвати право комунальної власності на земельні ділянки за територіальною громадою смт. Східниця в особі Східницької селищної ради.
  5. Після державної реєстрації права комунальної власності на земельну ділянку зареєструвати поновлений договір оренди земельної ділянки (додатки до договорів оренди земельних ділянок).
  6. Бориславському відділенні Дрогобицької ОДПІ провести нарахування податкового платежу з часу державної реєстрації договору оренди землі та  здійснювати контроль за надходженням коштів.
  7. У випадку невиконання пунктів 1-5 цього рішення вважати його таким, що втратило чинність.
  8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря селищної ради Журавчака Ю.Д.

Селищний голова                                                              Піляк  І.Є.