Про затвердження кошторисних розрахунків на поточний ремонт вул. Лісової та Об’їзної.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

07.05.2015 року                  Східниця                                                № 872

 

Про затвердження кошторисних

розрахунків на поточний ремонт

вул. Лісової та Об’їзної.

 

Відповідно до п.23 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 46, 48 Бюджетного Кодексу України, розглянувши зведені кошторисні розрахунки на об’єкти будівництва “Поточний ремонт дороги на вул. Лісовій у смт. Східниця, Львівської області”, “Поточний ремонт дороги на вул. Об’їзній у смт. Східниця, Львівської області” та беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії планування, бюджету і фінансів від 06.05.2015р., селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок на об’єкт будівництва “Поточний ремонт дороги на вул. Лісовій у смт. Східниця, Львівської області” в сумі – 35000, 00 грн. (тридцять п’ять тисяч гривень 00 коп.)

 

  1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок на об’єкт будівництва “Поточний ремонт дороги на вул. Об’їзній у смт. Східниця, Львівської області” в сумі – 35000, 00 грн. (тридцять п’ять тисяч гривень 00 коп.)
  2. Комунальному підприємству “Господарник” укласти договір підряду відповідно до п.1 рішення з суб’єктом підприємницької діяльності, який має ліцензію на виконання цих робіт.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів.

 

 

 

 

В.о. селищного голови

секретар селищної ради                                                                Ю.Д.Журавчак

Залишити відповідь