Про присвоєння поштової адреси житловому будинку

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

РІШЕННЯ

02 грудня 2014 р.                             Східниця                      № 54

Про присвоєння поштової

адреси житловому будинку

Відповідно до ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.39 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ст.14 Закону України “Про основи містобудування”, розглянувши заяви громадян Проць В.В. і Проця В.Я., Клюса О.Р. та інші подані ними документи, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Вважати 38/100 ід. частин житлового будинку №89 на вул. Зарічній у смт.Східниця, що належать на праві приватної власності гр. Проць Вірі Володимирівні, квартирою №1 загальною площею 37,8 м кв., житловою площею 17,6 м кв., а 62/100 ід. частин цього ж житлового будинку, що належать на праві приватної власності гр. Процю Віталію Ярославовичу, вважати квартирою №2 загальною площею 44,2 м кв., житловою площею 33,3 м кв. згідно з Висновком щодо технічної можливості виділу в натурі частки з об’єкта нерухомого майна Комунального підприємства Львівської обласної ради “Дрогобицьке МБТІ та експертної оцінки” від 19.09.2014р. №271.

2. Присвоїти житловому будинку, збудованому гр. Клюсом Олександром Романовичем на земельній ділянці, яка розташована на вул. Зарічній, 37 «а» у смт.Східниця, поштову адресу: вул. Зарічна, 37 «а» смт.Східниця, м.Борислав, Львівська область.

3. Зобовязати гр. Проць В.В., Проця В.Я., Клюса О.Р. встановити на житловому будинку аншлаг з назвою вулиці і номером будинку.

Селищний голова                                                                 І.Є. Піляк