Про присвоєння поштової адрес нежитловим будівлям

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

РІШЕННЯ

02 грудня 2014 р.                             Східниця                       № 55

Про присвоєння поштової адреси

нежитловим будівлям

Відповідно до ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.39 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ст.14 Закону України “Про основи містобудування”, розглянувши звернення ТзОВ “Золота Баня” від 07.11.2014р. №33 та інші подані ним документи, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Присвоїти об’єкту будівництва секціям «А» та «Б»“Готель на 244 місця з лікувально-оздоровчим комплексом по вул. Котляревського, б/н в курортному комплексі “Бухів” смт. Східниця Львівської області”, замовником якого є Товариство з обмеженою відповідальністю “Золота Баня”, поштову адресу: вул. Котляревського, 109, смт.Східниця, м.Борислав, Львівська область.

2. Присвоїти об’єкту будівництва секціям «В» та «Г»“Готель на 244 місця з лікувально-оздоровчим комплексом по вул. Котляревського, б/н в курортному комплексі “Бухів” смт. Східниця Львівської області”, замовником якого є Товариство з обмеженою відповідальністю “Золота Баня”, поштову адресу: вул. Котляревського, 109А, смт.Східниця, м.Борислав, Львівська область.

3. Присвоїти будівлі очисних споруд глибокого біологічного очищення стічних вод, замовником яких є Товариство з обмеженою відповідальністю “Золота Баня” і які збудовані на земельній ділянці, що розташована в курортному комплексі “Бухів” на вул. Котляревського у смт. Східниця, поштову адресу: вул. Котляревського, 109/1, смт.Східниця, м.Борислав, Львівська область.

4. Зобов’язати ТзОВ “Золота Баня” встановити на будівлі очисних споруд аншлаг з назвою вулиці і номером будинку.

Селищний голова                                                                      І.Є. Піляк