Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

РІШЕННЯ

02 грудня 2014 р.                             Східниця                                 № 59

Про надання дозволу на

розміщення зовнішньої реклами

Відповідно до п.п.13 п.а ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про рекламу”, постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 року №2067 “Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами” та розглянувши звернення ТзОВ “Нет -Захід” від 27.10.2014 р. №569 про надання дозволу на розміщення щита зовнішньої реклами, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Дати дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю “Нет-Захід”, що знаходиться за адресою: Івано-Франківська обл., м. Болехів, на розміщення двох щитів зовнішньої реклами розміром 3,0 м х 6,0 м на вул. Бориславській) у смт.Східниця терміном на 5 (п’ять) років.

2. Комунальному підприємству “Господарник” (І.І. Заяць) оформити та видати ТзОВ “Нет-Захід” дозвіл на розміщення зовнішньої реклами відповідно до п.2 рішення у встановленому порядку.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на селищного голову І.Є. Піляка та постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів (голова комісії В.Л.Голяк)

Селищний голова                                                                    І.Є. Піляк