Про надання гр. Бобешко К.Т. будівельного паспорта забудови земельної ділянки.

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

31 березня 2015 р.                          Східниця                                                              № 11

 

Про надання гр. Бобешко К.Т.

будівельного паспорта забудови

земельної ділянки

 

Відповідно до ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.27, 33 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ст.14 Закону України “Про основи містобудування”, беручи до уваги розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 03.10.2011р. №1029/0/5-11 “Про видачу будівельних паспортів органами містобудування та архітектури районних державних адміністрацій та міст обласного значення” та розглянувши заяву гр. Бобешко К.Т. та інші подані нею документи, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

  1. Доручити відділу архітектури  та  містобудування  Бориславської  міської  ради (Баумкетнер Т.Б.) видати гр. Бобешко Катерині Теодорівні, що зареєстрована за адресою: вул. Шевченка, буд. 88, смт. Східниця, м. Борислав, Львівська область, паспорт забудови земельної ділянки для здійснення реконструкції літньої кухні в індивідуальний житловий будинок, який розташований на земельній ділянці, що знаходиться в смт. Східниця за цією ж адресою і належить ій на праві приватної власності.
  2. Зобов’язати гр. Бобешко К.Т.:

2.1. Отримати будівельний паспорт забудови земельної ділянки у відділі архітектури та містобудування Бориславської міської ради і технічні умови в юридичних осіб, які є власниками відповідних елементів інженерної інфраструктури або забезпечують їх експлуатацію.

2.2. Отримати в Інспекції держархбудконтролю у Львівській області право на виконання будівельних робіт.

2.3. Після закінчення будівництвом об’єкта здати його в експлуатацію, встановити на житловому будинку аншлаг з назвою вулиці і номером будинку та зареєструвати право власності на житловий будинок у встановленому законом порядку.

2.3.1. Протягом  семи календарних днів з дня  введення  в  експлуатацію  закінченого  будівництвом  об’єкта письмово  поінформувати про це селищну раду .

2.4. У разі, якщо загальна площа житлового будинку буде рівна або більша 300,0 кв. м, протягом семи календарних днів з дня реєстрації  повідомлення про початок виконання будівельних робіт письмово поінформувати про це селищну раду та її виконавчий комітет і одночасно звернутись до селищної ради із заявою про укладення Договору про пайову участь у створенні і розвитку інфраструктури смт.Східниця та документами, що підтверджують вартість будівництва об’єкта відповідно  до  Порядку  залучення  та  використання   коштів пайової  участі (внеску) замовників у створенні і  розвитку інфраструктури смт.Східниця, затвердженого рішенням Східницької селищної ради від 20.01.2012 року №235.

 

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                      І.Є. Піляк

Залишити відповідь