Про надання гр. гр. Савчину В.Г. будівельного паспорта забудови земельної ділянки.

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

12 червня 2015 р.                                   Східниця                                                        № 20

 

Про надання гр. гр.

Савчину В.Г. будівельного паспорта

забудови земельної ділянки

 

Відповідно до ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.27, 33 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ст.14 Закону України “Про основи містобудування”, беручи до уваги розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 03.10.2011р. №1029/0/5-11 “Про видачу будівельних паспортів органами містобудування та архітектури районних державних адміністрацій та м іст обласного значення” та розглянувши заяву гр. Олексюка В.С., Савчина В.Г. та інші подані ним документи, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

 

  1. Доручити відділу  архітектури  та  містобудування  Бориславської  міської  ради (Баумкетнер Т.Б.) видати гр. Олексюку Віталію Степановичу, що зареєстрований за адресою: м. Олександрія, Кіровоградської обл. на вул. проспект Леніна, 67, кв. 9, на реконструкцію з добудовою існуючого житлового будинку який розташований на земельній ділянці, що знаходиться в смт. Східниця за адресою: вул. Бориславській, 67 і належить йому на праві приватної власності.

 

  1. Доручити відділу  архітектури  та  містобудування  Бориславської  міської  ради (Баумкетнер Т.Б.) видати гр. Савчину Володимиру Гнатовичу, що зареєстрований за адресою: смт. Східниця, м. Борислава, Львівської обл.  на вул. Шевченка, 127, на реконструкцію з добудовою існуючого житлового будинку який розташований на земельній ділянці, що знаходиться в смт. Східниця за адресою: вул. Шевченка, 127 і належить йому на праві приватної власності.

 

  1. Зобов’язати гр. гр. Олексюка В.С., Савчина В.Г.:

3.1. Отримати будівельний паспорт забудови земельної ділянки у відділі архітектури та містобудування Бориславської міської ради і технічні умови в юридичних осіб, які є власниками відповідних елементів інженерної інфраструктури або забезпечують їх експлуатацію.

3.2. Отримати в Інспекції держархбудконтролю у Львівській області право на виконання будівельних робіт.

3.3. Після закінчення будівництвом об’єкта здати його в експлуатацію, встановити на житловому будинку аншлаг з назвою вулиці і номером будинку та зареєструвати право власності на житловий будинок у встановленому законом порядку.

3.3.1. Протягом  семи календарних днів з дня  введення  в  експлуатацію  закінченого  будівництвом  об’єкта письмово  поінформувати про це селищну раду .

3.4. У разі, якщо загальна площа житлового будинку буде рівна або більша 300,0 кв. м, протягом семи календарних днів з дня реєстрації  повідомлення про початок виконання будівельних робіт письмово поінформувати про це селищну раду та її виконавчий комітет і одночасно звернутись до селищної ради із заявою про укладення Договору про пайову участь у створенні і розвитку інфраструктури смт.Східниця та документами, що підтверджують вартість будівництва об’єкта відповідно  до  Порядку  залучення  та  використання   коштів пайової  участі (внеску) замовників у створенні і  розвитку інфраструктури смт.Східниця, затвердженого рішенням Східницької селищної ради від 20.01.2012 року №235.

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                      І.Є. Піляк

Залишити відповідь