Про повідомну реєстрацію колективного договору між адміністрацією і трудовим колективом підприємства «Санаторій «Східницькі Карпати» громадської організації інвалідів «Прометей» на 2015 – 2017 роки.

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

12 березня 2015р.                                   Східниця                                                          № 8

 

Про повідомну реєстрацію колективного

договору між адміністрацією і трудовим

колективом підприємства «Санаторій

«Східницькі Карпати» громадської

організації інвалідів «Прометей»

на 2015 – 2017 роки

 

Відповідно до п.п.3 п.б ч.1 ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.15 Кодексу законів про працю  України, ст.9 Закону України “Про колективні договори і угоди”, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 1994 р. №225 “Про порядок повідомної реєстрації галузевих і регіональних угод, колективних договорів” (із змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 20.07.96 №819) та розглянувши звернення підприємства «Санаторій «Східницькі Карпати» громадської організації інвалідів «Прометей» від 02.02.2015 р. № 7 та інші подані ним документи, виконавчий комітет селищної ради

 

ВИРІШИВ:

  1. Провести повідомну реєстрацію Колективного договору між адміністрацією і трудовим колективом підприємства «Санаторій «Східницькі Карпати» громадської організації інвалідів «Прометей» на 2015-2017 роки.
  2. Спеціалісту апарату селищної ради та її виконкому Л. Ступак:

2.1. Зробити відповідний запис в реєстрі галузевих і регіональних угод, колективних договорів.

2.2. Інформацію про повідомну реєстрацію колективного договору відповідно до п.1 рішення оприлюднити в установленому порядку в народному часописі “Нафтовик Борислава”.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на селищного голови І. Піляка.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                                           Піляк І.Є.

 

Залишити відповідь