Про надання містобудівних умов та обмежень для будівництва готелю з лікувально – оздоровчими функціями котеджного типу (перша черга).

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

12 березня 2015 р.                                      Східниця                                                       № 9

 

Про надання містобудівних умов та

обмежень для будівництва готелю з

лікувально – оздоровчими функціями

котеджного типу (перша черга)

 

Відповідно до ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.29 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ст.14 Закону України “Про основи містобудування”, беручи до уваги розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 18.10.2011р. №1085/0/5-11 “Про надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки органами містобудування та архітектури районних державних адміністрацій та міст обласного значення” та розглянувши звернення ТзОВ «Золота Баня» та інші подані ними документи, виконавчий комітет селищної ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Доручити відділу архітектури  та  містобудування  Бориславської  міської  ради (Т. Баумкетнер) видати ТзОВ «Золота Баня», що зареєстроване в смт. Східниця, Львівської обл. на вул. Зарічній, 3 б, містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки для будівництва готелю з лікувально – оздоровчими функціями котеджного типу (перша черга) на земельній ділянці, яка знаходиться на вул.Котляревського, б/н, в курортному комплексі “Бухів” і належить йому на праві приватної власності.

1.1. Присвоїти об’єкту будівництва, вказаному в п.1 рішення, поштову адресу: вул.Котляревського, 97 Б, смт.Східниця м.Борислава, Львівська область.

  1. Зобовязати ТзОВ «Золота Баня»:

2.1. Виготовити проектну документацію на будівництво готелю з лікувально – оздоровчими функціями котеджного типу (перша черга) та погодити її у встановленому законодавством порядку.

2.2. Протягом семи календарних днів з дня реєстрації  декларації про початок виконання будівельних робіт письмово поінформувати про це селищну раду та її виконавчий комітет і одночасно звернутись до селищної ради із заявою про укладення Договору про пайову участь у створенні і розвитку інфраструктури смт.Східниця та документами, що підтверджують вартість будівництва об’єкта відповідно до Порядку залучення та використання коштів пайової участі (внеску) замовників у створенні і  розвитку інфраструктури смт.Східниця, затвердженого рішенням Східницької селищної ради від 20.01.2012 року №235.

2.3. Після закінчення будівництвом об’єкта здати його в експлуатацію та оформити право власності згідно з чинним законодавством.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на селищного голову І.Є. Піляка.

 

Селищний голова                                                                                                             І.Є. Піляк

Залишити відповідь