Про присвоєння поштової адреси житловим будинкам громадян

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

РІШЕННЯ

25 грудня 2014 р.                                    Східниця                                                         № 60

Про присвоєння поштової адреси

житловим будинкам громадян

Відповідно до ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.39 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ст.14 Закону України “Про основи містобудування”, розглянувши заяви громадян Козловського Г.П., Свіщової В.Б. та інші подані ними документи, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Присвоїти житловому будинку, будівництво якого проводиться гр. Козловським Григорієм Петровичем на земельній ділянці, яка розташована на вул. Незалежності у смт. Східниця, попередню поштову адресу: вул. Незалежності, 4 «Б», смт.Східниця, м.Борислав, Львівська область.

2. Присвоїти житловому будинку, будівництво якого проводиться гр. Свіщовою Валентиною Борисівною на земельній ділянці, яка розташована на вул. Незалежності у смт. Східниця, попередню поштову адресу: вул. Незалежності, 4 «А», смт.Східниця, м.Борислав, Львівська область.

3. Зобов’язати громадян Козловського Г.П., Свіщову В.Б. після завершення будівництва надати до селищної ради декларацію про готовність об’єкта до експлуатації та отримати поштову адресу об’єкта нерухомості.

Селищний голова                                                                                                 І.Є. Піляк