Про присвоєння поштової адреси

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

РІШЕННЯ

25 грудня 2014 р.                                    Східниця                                                         № 61

Про присвоєння поштової адреси

Відповідно до ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.39 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ст.14 Закону України “Про основи містобудування”, розглянувши заяву ТзОВ  «Радехівська ПМК» та інші подані ними документи, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Присвоїти незавершеному будівництву автоматизованого гідрометеопоста/півпідвальне приміщення 12.6м*11.97м, будівництво якого здійснює ТзОВ Радехівська ПМК – 188, на земельній ділянці, яка розташована на вул. Котляревського у смт. Східниця, попередню поштову адресу: вул. Котляревського,  98 «Б», смт.Східниця, м.Борислав, Львівська область.

2. Присвоїти незавершеному будівництву автоматизованого гідрометеопоста/півпідвальне приміщення 12.7м*11.90м, будівництво якого здійснює ТзОВ Радехівська ПМК – 188, на земельній ділянці, яка розташована на вул. Котляревського у смт. Східниця, попередню поштову адресу: вул. Котляревського, 98 «В», смт.Східниця, м.Борислав, Львівська область.

3. Зобов’язати ТзОВ Радехівська ПМК – 188 після завершення будівництва надати до селищної ради декларації про готовність об’єкта до експлуатації та отримати поштову адресу об’єктів нерухомості.

Селищний голова                                                                              І.Є.Піляк