Про надання грошової допомоги

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 27.08.2015 року                      Східниця                                    № 922

Про надання грошової допомоги

               Керуючись п. п. 4 п. б ст..34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання Програми надання матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям і громадянам смт. Східниця в 2015 році, затвердженої рішенням селищної ради від 18.02.2015 р. № 817, селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати грошову допомогу в сумі 1500 грн. гр. Стадник Орисі Петрівні, що зареєстрована в смт. Східниця м. Борислава, Львівської області, на вул. Зарічній, 1 а,  для проходження курсу лікування.
  2. Надати грошову допомогу в сумі 3000 грн. гр. Бобешко Роману Васильовичу, що зареєстрований в смт. Східниця м. Борислава, Львівської області, на вул. Зарічній, 107, для проходження курсу лікування.
  3. Надати грошову допомогу в сумі 1500 грн. гр. Савчину Володимиру Романовичу, що зареєстрований в смт. Східниця м. Борислава, Львівської області, на вул. Бориславській, 8,  для проходження курсу лікування.
  4. Надати грошову допомогу в сумі 1500 грн. гр. Папірник Зіновії Петрівні, що зареєстрована в смт. Східниця м. Борислава, Львівської області, на вул. Лісовій, 5, для придбання дров.
  5. Надати грошову допомогу в сумі 1500 грн. гр. Бечкало Степанії Іллівні, що зареєстрована в смт. Східниця м. Борислава, Львівської області, на вул. Шевченка, 36/1, для придбання ліків.
  6. Надати грошову допомогу в сумі 2000 грн. гр. Сохацькій Юлії Вікторівні, що зареєстрована в смт. Східниця м. Борислава, Львівської області, на вул. Шевченка, 120, кв. 3, для вирішення соціально – побутових проблем.
  7. Надати грошову допомогу в сумі 1500 грн. гр. Горановій Оксані Богданівні, що зареєстрована в смт. Східниця м. Борислава, Львівської області, на вул. Шевченка, 48 «а», для придбання ліків.
  8. Головному бухгалтеру апарату селищної ради Г. Журавчак виплатити кошти відповідно до п.1-7 рішення у встановленому чинним законодавством порядку.
  9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря селищної ради Ю.Д. Журавчака.

Селищний голова                                                       І.Є.Піляк