Обгрунтування  застосування переговорної процедури закупівлі

1. Замовник.

1.1. Найменування: Східницька селищна рада Львівської області

1.2. Код за ЄДРПОУ: 26359951

1.3. Місцезнаходження: вул.Золота Баня, 3, смт Східниця, Львівська обл., 82391

1.4. Посадова особа замовника, відповідальна за проведення закупівлі (прізвище, ім’я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та телефаксу із зазначенням коду міжміського телефонного зв’язку, електронна адреса): Спеціаліст, Ступак Леся Миколаївна, (03248)48036

1.5. Дата прийняття комітетом з конкурсних торгів замовника рішення про застосування переговорної процедури закупівлі: 31 серпня 2015р.

2. Інформація про предмет закупівлі.

2.1. Найменування предмета закупівлі: ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 – інше (Будівництво багатофункціонального відпочинкового комплексу (амфітеатру) на вул.Шевченка, 6 “в” в смт. Східниця м.Борислава Львівської області (додаткові роботи))

2.2. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг:

2.3. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: вул. Шевченка, 6”в” смт. Східниця, м.Борислав, Львівська область

2.4. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: До кінця грудня, 2015р.

3. Інформація про учасника (учасників) процедури закупівлі.

3.1. Повне найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи: Товариство з обмеженою відповідальністю “ДОЦ УБ РАЕС”

3.2. Код за ЄДРПОУ/реєстраційний номер облікової картки платника податків: 33467111

3.3. Місцезнаходження юридичної особи або місце проживання фізичної особи, телефон, телефакс: 34400, Рівненська обл., м.Кузнецовськ ,Промзона,55, а/с185, тел.: (03636) 3-60-74

4. Умова застосування переговорної процедури закупівлі.

необхідності проведення додаткових будівельних робіт, не зазначених у початковому проекті, але які стали через непередбачувані обставини необхідними для виконання проекту за сукупності таких умов: договір буде укладено з попереднім виконавцем цих робіт, такі роботи технічно чи економічно пов’язані з головним (первинним) договором; загальна вартість додаткових робіт не перевищує 50 відсотків вартості головного (первинного) договору; (п.6, ч.2, ст. 39 Закону)

5. Причини та обставини, якими керувався замовник під час застосування переговорної процедури закупівлі.

В процесі будівництва об’єкта “Будівництво багатофункціонального відпочинкового комплексу (амфітеатру) на вул. Шевченка, 6 «в» в смт. Східниця, м. Борислава Львівської області” виникла потреба у виконанні додаткових робіт, які не були передбачені первинною проектно-кошторисною документацією, але пов’язані з технологією виконання будівельно-монтажних робіт на даному об’єкті, та виникли через невідповідність геодезичної зйомки фактичному розташуванню будівельного комплексу, а саме, Всі ці додаткові роботи пов’язані між собою у технологічному процесі та виконуються в межах одного будівельного майданчика у рамках одного зазначеного об’єкта, та технічно і економічно пов’язані з головним договором. Окрім цього, попереднім виконавцем надано гарантійні зобов’язання на збудований цілісний майновий комплекс. Тому, з метою забезпечення сумісності з наявними роботами і недопущення проблем технічного характеру при виконані будівельно-монтажних робіт на об’єкті “Будівництво багатофункціонального відпочинкового комплексу (амфітеатру) на вул. Шевченка, 6 «В» в смт. Східниця, м. Борислава Львівської області”, необхідно здійснити додаткову закупівлю в того самого виконавця робіт.

6. Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі.

1) Висновок щодо необхідності проведення додаткових будівельних робіт від 25.08.2015р.

2) Копія договору з учасником-переможцем відкритих торгів від 27.05.2015р. із додатками

3) Копія звіту про результати проведення відкритих торгів від 05.06.2014р.

4) Експертний звіт про перепогодження виконання робіт від 03.06.2015р.

Голова комітету з конкурсних торгів                               Ю.Д. Журавчак