ІНФОРМАЦІЯ
про результати процедури запиту цінових пропозицій

1. Замовник:

1.1. Найменування: Східницька селищна рада Львівської області

1.2. Код за ЄДРПОУ: 26359951

1.3. Місцезнаходження: вул.Золота Баня, 3, смт Східниця, 82391

1. Джерело фінансування закупівлі: кошти місцевих бюджетів; кошти, які надаються замовникам під гарантії Кабінету Міністрів України, Ради міністрів Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування за кредитами, позиками, які надаються іноземними державами, банками, міжнародними фінансовими організаціями або на умовах співфінансування разом з іноземними державами, банками, міжнародними фінансовими організаціями
  2. Інформація про предмет закупівлі:

3.1. Найменування предмета закупівлі: код 26.40.4 – мікрофони, гучномовці, апаратура приймальна для радіотелефонного та радіотелеграфного зв’язку (Звукопідсилювальний комплекс активний на 6000 Вт..) – 1 од.

3.2. Кількість товарів або обсяг надання послуг:

3.3. Місце поставки товарів або надання послуг: смт. Східниця, Львівська обл.

3.4. Строк поставки товарів або надання послуг: До кінця грудня, 2015р.

1. Інформування про процедуру запиту цінових пропозицій:

4.1. Адреса веб-сайта, на якому замовником додатково розміщувалась інформація про процедуру запиту цінових пропозицій:

4.2. Дата оприлюднення і номер запиту цінових пропозицій, розміщеного на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель: №189310, “ВДЗ” №326(01.09.2015) від 01.09.2015р.

4.3. Дата оприлюднення та номер повідомлення про акцепт цінової пропозиції, розміщеного на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель:

1. Результат проведення процедури запиту цінових пропозицій:

5.1. Дата акцепту цінової пропозиції:

5.2. Сума, визначена в договорі про закупівлю:

5.3. Дата укладення договору про закупівлю:

1. Процедура запиту цінових пропозицій відмінена або визнана такою, що не відбулася:

6.1. Дата прийняття рішення: 10.09.2015р.

6.2. Підстава: торги відмінено через відсутність подальшої потреби у закупівлі товарів, робіт та послуг

1. Інформація про переможця процедури запиту цінових пропозицій:
  2. Посада, прізвище та ініціали особи, що підписує оголошення:
    Голова ККТ, Ю.Д. Журавчак