Про затвердження кошторисної документації на об’єкт будівництва “Капітальний ремонт фасаду і покрівлі Будівлі клубу на вул. Шевченка, 55 А, у смт. Східниця м. Борислава, Львівської області” 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 24.09.2015 року                Східниця                               № 935

Про затвердження кошторисної

документації на об’єкт будівництва

“ Капітальний ремонт фасаду і покрівлі

Будівлі клубу на вул. Шевченка, 55 А,

у смт. Східниця м. Борислава, Львівської області”

              Відповідно до п.23 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 46, 48 Бюджетного Кодексу України, розглянувши проектно – кошторисну документацію на об’єкт будівництва “ Капітальний ремонт фасаду і покрівлі будівлі клубу на вул. Шевченка, 55 А, у смт. Східниця м. Борислава, Львівської області ” та  експертний звіт філії ДП “Укрдержбудекспертиза” у Львівській області щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом на цей об’єкт від 27.08.2015р. №14-3367-15 і висновок постійної депутатської комісії планування, бюджету і фінансів від 23.09.2015р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проектно-кошторисну документацію на об’єкт будівництва “Капітальний ремонт фасаду і покрівлі будівлі клубу на вул. Шевченка, 55 А, у смт. Східниця м. Борислава, Львівської області ”, зокрема, зведений кошторисний розрахунок вартості будівництва в сумі 274, 330 тис. грн. (двісті сімдесят чотири тисячі триста тридцять гривень 00 коп.), розроблену Малим колективним підприємством «Мажор»

1.1 Затвердити експертний звіт щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом – коригування “ Капітальний ремонт фасаду і покрівлі будівлі клубу на вул. Шевченка, 55 А, у смт. Східниця м. Борислава, Львівської області” від 24.03.2015р. №14-3367-15, виконаний Філією ДП “Укрдержбудекспертиза” у Львівській області, в сумі 274, 330 тис. грн. (двісті сімдесят чотири тисячі триста тридцять гривень 00 коп.), розроблену Малим колективним підприємством «Мажор»

2. Селищному голові І.Є. Піляку укласти договір на виконання робіт відповідно до п.1 рішення з МКП “Мажор”

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів.

Селищний голова                                                         І.Є. Піляк