Про надання в оренду земельної ділянки для обслуговування житлового будинку

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 24.09.2015 року                    Східниця                           № 936

Про надання в оренду земельної ділянки

для обслуговування житлового будинку

               Відповідно до п.34 ч.1 ст.26  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12, 124, п.а 141, 151 Земельного кодексу України, розглянувши спільну заяву  гр. Іващенко Д.Й. та Боднар І.В. заяву гр. Гальченко А.В. про надання в оренду земельної ділянки для обслуговування житлового будинку беручи до уваги рішення постійної депутатської комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 04.09.2015 р., селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо передачі в оренду земельної ділянки площею 0,09 га на вул. Кропивницькій, 35/2 в смт. Східниці м. Борислава для обслуговування житлового будинку гр. Іващенко Дарії Йосипівні що зареєстрована в смт. Східниця м. Борислава, Львівської області, на вул. Кропивницького, 35/2  та Боднар Галині Володимирівні, що зареєстрована в м. Борислав, Львівської області, на вул. Симоненка, 15 який належить їм згідно права власності на нерухоме майно, терміном на п’ять  років.
  2. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо передачі в оренду земельної ділянки площею 0,04 га на вул. Бориславській, 77/1 в смт. Східниці м. Борислава для обслуговування житлового будинку гр. Гальченко Аллі Василівні що зареєстрована в м. Кривий Ріг, Дніпропетровської області, на вул. Плеханова, 54, який належить їй згідно права власності на нерухоме майно, терміном на п’ять  років.
  3. Гр. Іващенко Д.Й. та Боднар І.В., Гальченко А.В. виготовити технічну документацію із землеустрою щодо передачі в оренду земельної ділянки та після погодження її селищною радою укласти договір оренди землі.
  4. Дерземагенству у Дрогобицькому районі, Львівської області забезпечити проведення проектно-пошукових робіт відповідно до п. 1, 3 цього рішення.
  5. У випадку невиконання пункту 3, цього рішення вважати його таким, що втратило чинність.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря селищної ради Ю.Д.Журавчака.

Селищний голова                                                           І.Є. Піляк