ЗВІТ
про результати проведення переговорної процедури закупівлі
№ 1 від 28.09.2015р.

1. Замовник.

1.1. Найменування: Східницька селищна рада Львівської області

1.2. Код за ЄДРПОУ: 26359951

1.3. Місцезнаходження: вул.Золота Баня, 3, смт Східниця,Львівська обл., 82391

1.4. Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками (прізвище, ім’я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та телефаксу із зазначенням коду міжміського телефонного зв’язку, електронна адреса): Спеціаліст, Ступак Леся Миколаївна, (03248)48036

1. Предмет закупівлі.

2.1. Найменування: ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 – інше (Будівництво багатофункціонального відпочинкового комплексу (амфітеатру) на вул.Шевченка, 6 “в” в смт. Східниця м.Борислава Львівської області (додаткові роботи))

2.2. Кількість товару або обсяг виконання робіт чи надання послуг:

2.3. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: вул. Шевченка, 6 “в” смт. Східниця, м.Борислав, Львівська область

2.4. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: До кінця грудня, 2015 року

1. Інформація про застосування переговорної процедури закупівлі.

3.1. Адреса веб-сайта, на якому замовником додатково розміщувалася  інформація про застосування переговорної процедури закупівлі.

3.2. Дата оприлюднення і номер інформації про застосування переговорної процедури закупівлі, розміщеної на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель: №189304, №326(01.09.2015) від 01.09.2015р.

3.3. Дата оприлюднення і номер обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі, розміщеного на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель: №189304/1, від 01.09.2015р.

3.4. Дата оприлюднення та номер повідомлення про акцепт пропозиції за результатами застосування переговорної процедури закупівлі, розміщеного на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель: №192942, №331(08.09.2015) від 08.09.2015р.

3.5. Дата оприлюднення і номер інформації про результати проведення переговорної процедури закупівлі, розміщеної на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель: №202672, №343(24.09.2015) від 24.09.2015

1. Дата відправлення запрошення до участі в проведенні процедури закупівлі: 31.08.2015р.
  1. Інформація щодо проведення переговорів (дата, час, місце): 03 вересня 2015р, о 10-00.

каб. голови селищної ради, вул.Золота Баня, 3, смт Східниця, Львівська обл., 82391

1. Кінцева ціна, погоджена в результаті переговорів (з податком на додану вартість):

2 315 090 (два мільйони триста п’ятнадцять тисяч дев’яносто) грн. 79 коп., без ПДВ

1. Інформація про учасника, з яким укладено договір про закупівлю.

7.1. Найменування/прізвище, ім’я, по батькові: Товариство з обмеженою відповідальністю “ДОЦ УБ РАЕС”

7.2. Код за ЄДРПОУ/реєстраційний номер облікової картки платника податків: 33467111

7.3. Місцезнаходження, телефон, телефакс: 34400, Рівненська обл., м.Кузнецовськ, Промзона,55, а/с185, тел.: (03636) 3-60-74

1. Дата укладення договору про закупівлю та сума, визначена в договорі про закупівлю.

21 вересня 2015р.

1. Дата та причина прийняття рішення про відміну переговорної процедури закупівлі.
  1. Зведена інформація замовника про наявність та відповідність установленим законодавством вимогам документів, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 Закону України “Про здійснення державних закупівель”: Документи наявні.
  1. Інша інформація.

В процесі будівництва об’єкта “Будівництво багатофункціонального відпочинкового комплексу (амфітеатру) на вул. Шевченка, 6 «в» в смт. Східниця, м. Борислава Львівської області” виникла потреба у виконанні додаткових робіт, які не були передбачені первинною проектно-кошторисною документацією, але пов’язані з технологією виконання будівельно-монтажних робіт на даному об’єкті, та виникли через невідповідність геодезичної зйомки фактичному розташуванню будівельного комплексу. Всі ці додаткові роботи пов’язані між собою у технологічному процесі та виконуються в межах одного будівельного майданчика у рамках одного зазначеного об’єкта, та технічно і економічно пов’язані з головним договором. Окрім цього, попереднім виконавцем надано гарантійні зобов’язання на збудований цілісний майновий комплекс. Тому, з метою забезпечення сумісності з наявними роботами і недопущення проблем технічного характеру при виконані будівельно-монтажних робіт на об’єкті “Будівництво багатофункціонального відпочинкового комплексу (амфітеатру) на вул. Шевченка, 6 «В» в смт. Східниця, м. Борислава Львівської області”, необхідно здійснити додаткову закупівлю в того самого виконавця робіт, через необхідість проведення додаткових будівельних робіт, не зазначених у початковому проекті, але які стали через непередбачувані обставини необхідними для виконання проекту за сукупності таких умов: договір буде укладено з попереднім виконавцем цих робіт, такі роботи технічно чи економічно пов’язані з головним (первинним) договором; загальна вартість додаткових робіт не перевищує 50 відсотків вартості головного (первинного) договору; (п.6, ч.2, ст. 39 Закону)

1. Склад комітету з конкурсних торгів:

Земвлевпорядник,спеціаліст І категорії Східницької селищної ради                  Яців А.С.
Секретар-друкарка Східницької селищної ради                                                          Перев’язко Л.О.
Заступник голови комітету з конкурсних торгів                                                         Журавчак Г.О.
Секретар комітету з конкурсних торгів                                                                          Ступак Л.М.
Голова комітету з конкурсних торгів                                                                              Журавчак Ю. Д.