Про нову назву вулиці в смт. Східниця

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 08.10.2015 року                   Східниця                           № 943

Про нову назву вулиці

в смт. Східниця

Відповідно до ст. ст. 9, 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою впорядкування найменувань вулиць нових кварталів забудови селища, селищна рада:

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати назву вулиці житлового кварталу на вул. Кропивницькій та Проектованій, розташованій згідно з містобудівним обґрунтуванням розміщення житлового кварталу, а саме:

– вул. 500-річчя Східниці

2. Секретарю селищної ради оприлюднити дане рішення в часописі „Нафтовик Борислава”.

3. Відділу архітектури та містобудування Бориславської міської ради та відділу ведення Державного реєстру виборців міської ради, Сектору державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Бориславського міського управління юстиції у Львівській області привести технічну документацію у відповідність до п.п. 1-3 рішення.

4. Сектору громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Бориславського МВ ГУМВУ у Львівській області провести реєстрацію громадян, які проживають на вулицях, вказаних у п.п.1-3 цього рішення.

5. Комунальному підприємству „Господарник” (І.І.Заяць) виготовити і встановити на фасадах будинків аншлаги нових назв вулиць.

6.Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря селищної ради Ю.Д.Журавчака.

Селищний голова                                                   І.Є.Піляк