Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок КП «Господарник»

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 08.10.2015 року                      Східниця                         № 947

Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок КП «Господарник»

Керуючись ст. 144 Конституції України, пп. 34 п. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, ст. 5 Закону України “Про оренду землі“, ст. ст. 12, 93, 123, ч.3 124, п.5 ч.2 ст. 134 Земельного кодексу України,  висновок постійної депутатської комісії планування, бюджету і фінансів, з питань економіки, розвитку місцевого господарства, транспорту і зв’язку від 07.10.2015р., висновок постійної депутатської комісії охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 07.10.2015р. селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Доручити КП “ГОСПОДАРНИК“ виготовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0.06 га на вул. Кропивницькій, в смт Східниця, м. Борислава, Львівської області для облаштування та обслуговування автомобільної стоянки за рахунок земель, що не надані у власність або користування.

2. Доручити КП “ГОСПОДАРНИК“ виготовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 20 м. кв. на вул. Бориславській, в смт Східниця, м. Борислава, Львівської області для будівництва та обслуговування очисних споруд за рахунок земель, що не надані у власність або користування.

3. Доручити КП “ГОСПОДАРНИК“ виготовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0.06 га на вул. Кропивницькій, в смт Східниця, м. Борислава, Львівської області для облаштування газової автомобільної заправки за рахунок земель, що не надані у власність або користування.

4. КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ “ГОСПОДАРНИК“ подати селищній раді на затвердження проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на селищного голову Піляка І.Є. та постійну депутатську комісію охорони навколишнього природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

Селищний голова                                                      Піляк І.Є.