Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для передачі її в оренду для будівництва та обслуговування автобусної станції        

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 08.10.2015 року              Східниця                               № 957

Про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної  ділянки для передачі її в оренду

для будівництва та обслуговування автобусної станції

        Керуючись ст.ст. 71, ч. 2 ст. 67, п. 12 ч. 2. ст 134 Земельного кодексу України, беручи до уваги матеріали погодження земельної ділянки та розглянувши заяви ЗАТ ВКК «Еталон»  про надання дозволу  на розроблення проекту відведення земельних ділянок, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 08.10.2015р.селищна  рада

ВИРІШИЛА: 

1. Дати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для передачі її в оренду для будівництва та обслуговування автобусної станції – площею 0,22 га на вул. Кропивницькій, гр.  ЗАТ ВКК «Еталон» (4620910100, 81500 Львівська область, Городецький район, м. Городок, вул. Стуса, 7)

2. Зобов’язати ЗАТ ВКК «Еталон» впродовж двох років з дня прийняття рішення оформити технічну документацію на земельну ділянку, збудувати та ввести в експлуатацію будівлю автостанції та облаштувати прилеглу тириторію.

3. Начальнику Держземагенства в Дрогобицькому районі Львівської області Л.Бреньо та головному архітектору м. Борислава Т. Баумкетнеру забезпечити проведення проектно-пошукових робіт.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря селищної ради Ю.Д. Журавчака.

Селищний голова                                                     І.Є.Піляк