“Про умови оплати праці селищного голови І. Піляка”

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

       Р І Ш Е Н Н Я

         24.11.2015 року              Східниця                   № 8

“Про умови оплати праці

селищного голови І. Піляка”

Керуючись ст.ст.14, 15, 21 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. № 268 “Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Здійснювати щомісячно преміювання селищного голови І. Піляка, починаючи з 24.11.2015 р., в розмірі не менше як 10% посадового окладу у межах фонду преміювання з наступним затвердженням розпорядження на сесії селищної ради.

1.1. Установити, що конкретний розмір премії селищного голови визначається за розпорядженням селищного голови про преміювання працівників апарату селищної ради та її виконавчого комітету згідно з п.2 цього рішення і чинним законодавством.

2. Надавати селищному голові І. Піляку матеріальну допомогу для вирішення матеріально-побутових проблем та для оздоровлення при наданні щорічної відпустки в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів, з питань економіки та розвитку місцевого господарства, транспорту і зв’язку.

Селищний голова                                         І.Є.Піляк