Про надання в оренду земельної ділянки для обслуговування житлового будинку

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 08.12.2015 року         Східниця                   № 16

Про надання в оренду земельної ділянки

для обслуговування житлового будинку

             Відповідно до п.34 ч.1 ст.26  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12, 124, п.а 141, 151 Земельного кодексу України, заяву гр. Журавчака І.Р. про надання в оренду земельної ділянки для обслуговування житлового будинку беручи до уваги рішення постійної депутатської комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 02.12.2015 р., селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо передачі в оренду земельної ділянки площею 0,0910 га на вул. Шевченка, 270 в смт. Східниці м. Борислава для обслуговування житлового будинку  гр. Журавчаку Ігорю Романовичу що зареєстрований в смт. Східниця м. Борислава, Львівської області, на вул. Шевченка, 270  який належить йому згідно договору дарування, терміном на п’ять  років.

2. Гр. Журавчаку І.Р. виготовити технічну документацію із землеустрою щодо передачі в оренду земельної ділянки та після погодження її селищною радою укласти договір оренди землі.

3. Дерземагенству у Дрогобицькому районі, Львівської області забезпечити проведення проектно-пошукових робіт відповідно до п. 1, 2 цього рішення.

4. У випадку невиконання пункту 2, цього рішення вважати його таким, що втратило чинність.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів.

Селищний голова                                                І.Є. Піляк