Про затвердження кошторисної частини проектної документації на об’єкт будівництва “Капітальний ремонт дороги на вул. Шевченка  в смт. Східниця м. Борислава» (коригування)

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 08.12.2015 року          Східниця                           № 24

Про затвердження кошторисної частини проектної

документації на об’єкт будівництва

“Капітальний ремонт дороги на вул. Шевченка

в смт. Східниця м. Борислава» (коригування)

               Відповідно до п.23 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 46, 48 Бюджетного Кодексу України, розглянувши проектну документацію на об’єкт будівництва “Капітальний ремонт дороги на вул. Шевченка   в смт. Східниця м. Борислава Львівської області» (коригування) та  експертний звіт філії ДП “Укрдержбудекспертиза” у Львівській області щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом на цей об’єкт від 02.12.2015р. №14-4426-15 і висновок постійної депутатської комісії планування, бюджету і фінансів від 02.12.2015 р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити кошторисну документацію на об’єкт будівництва “Капітальний ремонт дороги на вул. Шевченка   в смт. Східниця м. Борислава Львівської області» (коригування), зокрема, зведений кошторисний розрахунок вартості будівництва в сумі 6682,152  тис. грн. (шість мільйонів шістсот вісімдесят дві тисячі сто п’ятдесят дві гривні 00 коп.), розроблену ТзОВ «Серпантина».

1.1. Затвердити експертний звіт щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом – коригування “Капітальний ремонт дороги на вул. Шевченка   в смт. Східниця м. Борислава Львівської області» (коригування), від 02.12.2015р. №14-4426-15,  виконаний Філією ДП “Укрдержбудекспертиза” у Львівській області, в сумі 6682,152  тис. грн. (шість мільйонів шістсот вісімдесят дві тисячі сто п’ятдесят дві гривні 00 коп.), розроблену ТзОВ «Серпантина».

2. Селищному голові І.Є. Піляку укласти договір на виконання робіт відповідно до п.1 цього рішення та чинного законодавства України.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів.

Селищний голова                                                 І.Є. Піляк