Про затвердження кошторисних розрахунків.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 24.12.2015 року                Східниця                             № 27

Про затвердження кошторисних

розрахунків.

Відповідно до п.23 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 46, 48 Бюджетного Кодексу України, розглянувши зведені кошторисні розрахунки на об’єкти будівництва “Ремонт водопровідної канави по вул. І.Франка, в смт. Східниця Львівської області”, “ Ремонт водопровідної канави по вул. Золота Баня в смт. Східниця Львівської області”, ”Влаштування поручнів по вул. Зарічній, в смт. Східниця Львівської області” та беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії планування, бюджету і фінансів від 21.12.2015 р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок на об’єкт будівництва “Ремонт водопровідної канави по вул. І.Франка, в смт. Східниця Львівської області” в сумі – 13642,00 грн. (тринадцять тисяч шістсот сорок дві гривні 00 коп.)

2. Затвердити зведений кошторисний розрахунок на об’єкт будівництва “ Ремонт водопровідної канави по вул. Золота Баня в смт. Східниця Львівської області”в сумі – 33882,00 грн. (тридцять три тисячі вісімсот вісімдесят дві гривні 00 коп.)

3. Затвердити зведений кошторисний розрахунок на об’єкт ”Влаштування поручнів по вул. Зарічній, в смт. Східниця Львівської області” в сумі – 7704,00 грн. (сім тисяч сімсот чотири гривні 00 коп.)

4. Затвердити зведений кошторисний розрахунок на об’єкт ”Поточний ремонт дорожнього покриття на вул. Б.Хмельницького, в смт. Східниця Львівської області” на суму -11550,00 грн. (одинадцять тисяч п’ятсот п’ятдесят гривень 00 коп.)

5. Комунальному підприємству “Господарник” укласти договір підряду відповідно до п.1-4 рішення з суб’єктом підприємницької діяльності, який має ліцензію на виконання цих робіт.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів.

Селищний голова                                                   І.Є.Піляк