Про надання грошової допомоги

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 24.12.2015 року                 Східниця                          № 28

Про надання грошової допомоги

               Керуючись п. п. 4 п. б ст..34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання Програми надання матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям і громадянам смт. Східниця в 2015 році, затвердженої рішенням селищної ради від 18.02.2015 р. № 817, селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати грошову допомогу в сумі 500 грн. гр. Радванській Стефанії Іванівні, що зареєстрована в смт. Східниця м. Борислава, Львівської області, на вул. Зарічній, 125, кв. 2, для проходження курсу лікування.
  2. Надати грошову допомогу в сумі 500 грн. гр. Червінському Оресту Любомировичу, що зареєстрований в смт. Східниця м. Борислава, Львівської області, на вул. Зарічній, 59, для придбання ліків.
  3. Надати грошову допомогу в сумі 2000 грн. гр. Журавчаку Степану Зеновійовичу, що зареєстрований в смт. Східниця м. Борислава, Львівської області, на вул. І.Франка, 31, для вирішення соціально – побутових проблем.
  4. Надати грошову допомогу в сумі 2500 грн. гр. Маркович Ользі Олександрівні, що зареєстрована в смт. Східниця м. Борислава, Львівської області, на вул. Бориславській, 40, кв. 1, для лікування дитини.
  5.    Головному бухгалтеру апарату селищної ради Г. Журавчак виплатити кошти відповідно до п.1-4 рішення у встановленому чинним законодавством порядку.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря селищної ради Ю.Д. Журавчака.

Селищний голова                                                     І.Є.Піляк