Про затвердження кошторисної документації на об’єкти будівництва берегоукріплення р. Східничанка.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

    24.12.2015 року                 Східниця                               № 30

Про затвердження кошторисної

документації на об’єкти будівництва

берегоукріплення р. Східничанка.

              Відповідно до п.23 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 46, 48 Бюджетного Кодексу України, розглянувши проектно – кошторисну документацію на об’єкти будівництва «Берегоукріплення (будівництво підпірної стінки) на лівому березі р.Східничанка на вул. Шевченка. 10  в смт.Східниця м.Борислав Львівської області», «Берегоукріплення (будівництво підпірної стінки) на правому березі р.Східничанка в районі багатофункціонального відпочинкового комплексу (амфітеатру) на вул.Шевченка,6″В” в смт.Східниця м.Борислав Львівської області» та  експертні звіт філії ДП “Укрдержбудекспертиза” у Львівській області щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом на цей об’єкт від 17.12.2015р. №14-3761-15, №14-3762-15  і висновок постійної депутатської комісії планування, бюджету і фінансів від 23.12.2015р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проектно-кошторисну документацію на об’єкт будівництва «Берегоукріплення (будівництво підпірної стінки) на лівому березі р.Східничанка на вул. Шевченка, 10,  в смт. Східниця м. Борислав Львівської області» зокрема, зведений кошторисний розрахунок вартості будівництва в сумі 255,388 тис. грн. (двісті п’ятдесят п’ять тисяч триста вісімдесят вісім гривень 00 коп.)

1.1. Затвердити експертний звіт щодо розгляду кошторисної частини проекттної документації за робочим проектом «Берегоукріплення (будівництво підпірної стінки) на лівому березі р. Східничанка на вул. Шевченка, 10,  в смт.Східниця м.Борислав Львівської області»  від 17.12.2015р. №14-3763-15,  виконаний Філією ДП “Укрдержбудекспертиза” у Львівській області, в сумі 255,388 тис. грн. (двісті п’ятдесят п’ять тисяч триста вісімдесят вісім гривень 00 коп.)

2. Затвердити проектно-кошторисну документацію на об’єкт будівництва Берегоукріплення (будівництво підпірної стінки) на правому березі р.Східничанка в районі багатофункціонального відпочинкового комплексу (амфітеатру) на вул.Шевченка, 6″В” в смт. Східниця м. Борислав Львівської області» зокрема, зведений кошторисний розрахунок вартості будівництва в сумі 1131,431 тис. грн. (один мільйон сто тридцять одна тисяча чотириста тридцять одна гривня 00 коп.)

2.1. Затвердити експертний звіт щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом Берегоукріплення (будівництво підпірної стінки) на правому березі р. Східничанка в районі багатофункціонального відпочинкового комплексу (амфітеатру) на вул.Шевченка,6″В” в смт. Східниця м. Борислав Львівської області»  від 17.12.2015р. №14-3762-15,  виконаний Філією ДП “Укрдержбудекспертиза” у Львівській області, в сумі 1131,431 тис. грн. (один мільйон сто тридцять одна тисяча чотириста тридцять одна гривня 00 коп.)

3. Селищному голові І.Є. Піляку укласти договір на виконання робіт відповідно до п.1, 2 рішення з суб’єктом підприємницької діяльності, який має ліцензію на виконання цих робіт.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів.

Селищний голова                                                        І.Є. Піляк