Привітання з Днем Збройних Сил України!

VitanniaВід імені громади селища, виконавчого комітету селищної ради, від себе особисто щиро вітаю учасників АТО,  військовослужбовців, ветеранів, воїнів запасу з Днем Збройних Сил України!

Вже другий рік поспіль ми зустрічаємо це свято в особливих умовах, а тисячі офіцерів і солдатів героїчно захищають свою Батьківщину зі зброєю в руках на Сході країни. Щодня ми стаємо свідками високої мужності, сміливості та відповідальності наших військових за долю країни, готовності захищати її територіальну цілісність та мирне небо над нами!
Саме у цей складний час для нашої країни ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії.

Дякуємо кожному захиснику, хто ризикуючи власним життям, з честю та гідністю виконує свій громадянський та військовий обов’язок, мужньо протистоїть агресорам та терористам.
Віримо, що наші Збройні Сили є і будуть справжньою національною гордістю, гарантуватимуть стабільність та суверенітет України.

Бажаю усім військовим із честю пройти складні випробування, що випали на Вашу долю, повернутися до рідних домівок живими і здоровими!
Ми горді від того, що нині у зоні АТО воює не тільки зброя – воює козацький український дух, який неможливо здолати! Переконаний, що Україна переможе.

Здоров’я і благополуччя! Миру і злагоди! Мужності, витримки та незламної волі!

З повагою, Східницький селищний голова Іван Піляк.