Про оформлення власності на нерухоме майно за  територіальною громадою смт. Східниця

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 03 лютого 2016 р.         Східниця            № 4

Про оформлення власності на нерухоме майно

за  територіальною громадою смт. Східниця

Відповідно до ст. 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розд. 8 Тимчасового положення про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 07.02.2002 р. №7/5 (із змінами, внесеними згідно з Наказами Міністерства юстиції України) та беручи до уваги декларацію про готовність до експлуатації об’єкта (багатофункціонального відпочинкового комплексу (амфітеатру) від 22.12.2015 року № ЛВ142153635545 видану департаментом ДАБІ у Львівській області, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

  1. Оформити право власності на будівлю багатофункціонального відпочинкового комплексу (амфітеатру), що знаходиться за адресою: смт. Східниця, вул. Шевченка, 6 «В», загальною площею 372,3 кв. м., за територіальною громадою смт. Східниця.
  1. Сектору державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Бориславського міського управління юстиції у Львівській області зареєструвати право комунальної власності на будівлю багатофункціонального відпочинкового комплексу (амфітеатру) за територіальною громадою смт. Східниця в особі Східницької селищної ради.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на селищного голову Піляка І.Є.

Селищний голова                                                                                           І.Є.Піляк