Про присвоєння поштової адреси  житлового будинку

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. Борислава Львівської області

РІШЕННЯ

3.02.2016 р.                               Східниця                                                     № 8

Про присвоєння поштової

адреси  житлового будинку

Відповідно до ст. 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 39 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ст. 14 Закону України “Про основи містобудування”, розглянувши заяви гр. Коцко Р.Ю., гр. Головко А.Б.  та інші подані ними документи, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Присвоїти частині житлового будинку, що виділена натурі та визнано на нею право власності на підставі ухвали Бориславського міського суду Львівської області за гр. Коцком Романом Юрійовичем на земельній ділянці, яка розташована на вул. Бориславська, 35, у смт. Східниця, поштову адресу: вул. Бориславська, 35/2, смт. Східниця м. Борислава, Львівська область.
  2. Присвоїти житловому будинку, збудованому гр. Головко Андрієм Богдановичем на земельній ділянці, що перебуває у його власності та розташована на вул. Промислова у смт. Східниця, поштову адресу: вул. Промислова 28/1 «Б», смт. Східниця м. Борислава, Львівська область.
  3. Зобов’язати гр. Коцко Р.Ю. гр. Головко А.Б. встановити на будівлях аншлаг з назвою вулиці і номером будинку.

Селищний голова                                                                                                   І.Є. Піляк