Про затвердження розрахунків відновної вартості зелених насаджень, смт Східниця

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

3.02.2016 р.                  Східниця                                    №3

Про затвердження розрахунків

відновної вартості зелених

насаджень, смт Східниця

Відповідно до п. п. 7 п. а ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 28 Закону України „Про благоустрій населених пунктів”, постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2006 року № 1045 „Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників в населених пунктах”, наказу Міністерства житлово-комунального господарства України від 12 травня 2009 року № 127 „Про затвердження Методики визначення відновної вартості зелених насаджень”, з метою створення умов ефективнішого використання зелених насаджень в смт Східниця та запобігання безконтрольному їх видаленню, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити розрахунки відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню в смт Східниця, згідно з додатками 1, 2, 3, 4.
  1. Оплату відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню в смт Східниця, здійснювати на рахунок місцевого бюджету.
  1. Затвердити форму розрахунку відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню в смт Східниця, згідно з додатком 5.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на селищного голову І.Є. Піляка та постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів.

Селищний голова                                                                                   І.Є.Піляк

ДОДАТОК 1

____________2016 року № ____

Розрахунок відновної вартості дерев листяних порід

Згідно з Методикою визначення відновної вартості зелених насаджень, затвердженою наказом Міністерства житлово-комунального господарства України від 12 травня 2009 року № 127 (далі – Методика), відновна вартість дерев розраховується за формулою:

Вв відновна вартість дерев;
Вств вартість створення дерев;
Ву вартість утримання дерев.
  1. Вартість створення дерев листяних порід.

Вартість створення 1 дерева:

Вств = 274 грн.(з урахуванням ПДВ)

1. Вартість утримання дерев листяних порід.

Вартість утримання дерев розраховується за формулою:

Ву вартість утримання дерев;
Вдм вартість утримання дерев протягом року;
В кількість років протягом яких проводились заходи з утримання цих зелених насаджень (визначається балансоутримувачем, а в разі його відсутності – КП „ГОСПОДАРНИК” за умови, що зелені насадження знаходяться на землях селищної ради);
Кя коефіцієнт якісного стану (додаток 3 до Методики);
Кз коефіцієнт зонального розподілу території населеного пункту (додаток 4, 5 до Методики).

Вартість утримання 1 дерева протягом року:

Вдм = 35 грн. (з урахуванням ПДВ)

1. Відновна вартість 1 дерева листяних порід (Вв).

Вв = 274 + (35 х В х Кя х Кз), грн.

Заступник селищного голови                                                     Р.Я.Майстрик

ДОДАТОК 2

_____________ 2016 року № ___

Розрахунок відновної вартості дерев хвойних порід

Згідно з Методикою визначення відновної вартості зелених насаджень, затвердженою наказом Міністерства житлово-комунального господарства України від 12 травня 2009 рроку № 127 (далі – Методика), відновна вартість дерев розраховується за формулою:

Вв відновна вартість дерев;
Вств вартість створення дерев;
Ву вартість утримання дерев.
  1. Вартість створення дерев хвойних порід.

Вартість створення 1 дерева:

Вств = 295 грн.(з урахуванням ПДВ)

1. Вартість утримання дерев хвойних порід.

Вартість утримання дерев розраховується за формулою:

Ву вартість утримання дерев;
Вдм вартість утримання дерев протягом року;
Кя коефіцієнт якісного стану (додаток 3 до Методики);

Вартість утримання 1 дерева протягом року:

Вдм = 18 грн. (з урахуванням ПДВ)

1. Відновна вартість 1 дерева хвойних порід (Вв).

Вв = 295 + (18 х В х Кя х Кз), грн.

ДОДАТОК 3

_____________ 2016 року № ___

Розрахунок відновної вартості кущів

Згідно з Методикою визначення відновної вартості зелених насаджень, затвердженою наказом Міністерства житлово-комунального господарства України від 12 травня 2009 рокку № 127 (далі – Методика), відновна вартість кущів розраховується за формулою:

Вв відновна вартість кущів;
Вств вартість створення кущів;
Ву вартість утримання кущів.
  1. Вартість створення кущів.

Вартість створення 1 куща:

Вств = 79 грн.( з урахуванням ПДВ)

1. Вартість утримання кущів.

Вартість утримання кущів розраховується за формулою:

Ву вартість утримання кущів;
Вдм вартість утримання куща протягом року;
Кя коефіцієнт якісного стану (додаток 3 до Методики);

Вартість утримання 1 куща протягом року:

Вдм = 18 грн. (з урахуванням ПДВ)

1. Відновна вартість 1 куща (Вв).

Вв = 79 + (18 х В х Кя х Кз), грн.

ДОДАТОК 4

_____________ 2016 року № __

Розрахунок відновної вартості газонів

Згідно з Методикою визначення відновної вартості зелених насаджень, затвердженою наказом Міністерства житлово-комунального господарства України від 12 травня 2009 року № 127 (далі – Методика), відновна вартість звичайних газонів розраховується за формулою:

Вв = Вств х Кф х Кя х Кз, де

Вв відновна вартість газону;
Вств вартість створення газонів;
Кф коефіцієнт функціональної належності (додаток 6 до Методики);
  1. Вартість створення газонів.

Вартість створення 1 м2 звичайного газону:

Вств = 127 грн.( з урахуванням ПДВ)

1. Відновна вартість 1 м2 газонів.

Вв = 127 х Кф х Кя х Кз, грн.