Про затвердження  типових кошторисних розрахунків.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Проект Р І Ш Е Н Н Я

 04.02.2016 року             Східниця                            № 59

Про затвердження  типових

кошторисних розрахунків.

               Відповідно до п. 23 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст .ст. 46, 48 Бюджетного Кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України №1045 від 01.08.2006 року «Про затвердження порядку видалення дерев, кущів, газонів квітників у населених пунктах», розглянувши  типові кошторисні розрахунки на створення та утримання зелених насаджень (дерев листяних та хвойних порід, кущів, газонів), розроблені КП «Парк курортний» та, беручи до уваги висновок від 04.01.2016 року постійної депутатської комісії планування, бюджету і фінансів, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити типовий кошторисний розрахунок на створення зелених насаджень (дерев листяних та хвойних порід, кущів, газонів) для проведення розрахунків відновної вартості зелених насаджень згідно з Методикою визначення відновної вартості зелених насаджень, затвердженою наказом Міністерства житлово-комунального господарства України від 12 травня 2009 року № 127 (додаток 1)

2. Затвердити типовий кошторисний розрахунок на утримання зелених насаджень (дерев листяних та хвойних порід, кущів, газонів) для проведення розрахунків відновної вартості зелених насаджень згідно з Методикою визначення відновної вартості зелених насаджень, затвердженою наказом Міністерства житлово-комунального господарства України від 12 травня 2009 року № 127 (додаток 2)

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів.

Селищний голова                                                          І.Є. Піляк