Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної діляноки КП «Господарник» для будівництва музею нафти й газу.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 04.02.2016 року                Східниця                            № 46

Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення

земельної діляноки КП «Господарник»

для будівництва музею нафти й газу.

Керуючись ст. 144 Конституції України, пп. 34 п. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, ст. 5 Закону України “Про оренду землі“, ст. ст. 12, 93, 123, ч.3 124, п.5 ч.2 ст. 134 Земельного кодексу України,  висновок постійної депутатської комісії охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 16.12.2015р. селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Дати дозвіл КП “ГОСПОДАРНИК“ на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1,0000 га на вул. Бориславській, в смт Східниця, м. Борислава, Львівської області для будівництва та обслуговування музею нафти й газу за рахунок земель, що не надані у власність або користування.
  2. Держгеокадастру у Дрогобицькому районі, Львівської області, та головному архітектору м. Борислава Баумкетнеру Т.Б. забезпечити проведення проектно-пошукових робіт.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

Селищний голова                                                  І.Є.Піляк