Про надання в оренду земельної ділянки для обслуговування житлового будинку

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 04.02.2016 року              Східниця                               № 57

Про надання в оренду земельної ділянки

для обслуговування житлового будинку

             Відповідно до п.34 ч.1 ст.26  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12, 124, п.а 141, 151 Земельного кодексу України, заяву гр. Мурака Є. В. про надання в оренду земельної ділянки для обслуговування житлового будинку беручи до уваги рішення постійної депутатської комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 29.01.2016 р., селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо передачі в оренду земельної ділянки площею 0,12 га на вул. І.Франка, 41, в смт. Східниці м. Борислава для обслуговування житлового будинку  гр. Мураку Євгену Володимировичу, що зареєстрований в смт. Східниця м. Борислава, Львівської області, на вул. І.Франка, 41,  який належить йому згідно договору дарування, терміном на п’ять  років.
  2. Гр. Мураку Є.В. виготовити технічну документацію із землеустрою щодо передачі в оренду земельної ділянки та після погодження її селищною радою укласти договір оренди землі.
  3. Дерземагенству у Дрогобицькому районі, Львівської області забезпечити проведення проектно-пошукових робіт відповідно до п. 1, 2 цього рішення.
  4. У випадку невиконання пункту 2, цього рішення вважати його таким, що втратило чинність.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів.

Селищний голова                                                  І.Є. Піляк