Про організацію робіт з ремонту каптажних та надкаптажних споруд  джерел та свердловин Східницького родовища мінеральних вод та проведення робіт з наведення благоустрою прилеглих до них територій

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

29 лютого 2016 року                               Східниця                                            №  9

Про організацію робіт з ремонту каптажних

та надкаптажних споруд  джерел та

свердловин Східницького родовища мінеральних

вод та проведення робіт з наведення благоустрою

прилеглих до них територій

Розглянувши звернення КП «Східницькі джерела» Східницької селищної ради та ТзОВ «ВЛАДО», керуючись ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та беручи до уваги меморандум про партнерство і співпрацю укладений між Східницькою селищною радою, КП «Східницькі джерела» Східницької селищної ради, КП «Господарник», ТзОВ «ВЛАДО», виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл КП «Східницькі джерела» Східницької селищної ради та ТзОВ «ВЛАДО» на організацію робіт з ремонту каптажних та надкаптажних споруд джерел та свердловин Східницького родовища мінеральних вод та укладання договору з спеціалізованою установою на проведення таких робіт.
  2. Надати дозвіл КП «Східницькі джерела» Східницької селищної ради, КП «Господарник» та ТзОВ «ВЛАДО» на проведення робіт з наведення благоустрою прилеглих до джерел та свердловин Східницького родовища мінеральних вод територій.
  3. КП «Господарник» (Заєць І.І.) в рамках меморандуму про партнерство та співпрацю забезпечити ефективне співробітництво щодо забезпечення місцевих, загальнодержавних інтересів по охороні, ефективному використанню, розвитку Східницького родовища мінеральних вод.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на селищного голову Піляка І.Є.

Селищний голова                                                                                    І.Є.Піляк