Про проведення конкурсу з визначення Виконавця послуг зі збирання та вивезення побутових відходів на території смт. Східниця

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

РІШЕННЯ

29 лютого 2016 р.                                        Східниця                                                 № 11

Про проведення конкурсу визначення

Виконавця послуг зі збирання та вивезення

побутових відходів на території смт. Східниця

Відповідно до п.п.6 п.а ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.28 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, ст..35-1 Закону України “Про відходи”, на виконання рішення селищної ради від 04.02.2016р. №53 “Про проведення конкурсу з визначення Виконавця послуг зі збирання та  вивезення побутових відходів на території смт.Східниця”, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії планування, бюджету і фінансів від 21.12.2015 р. та з метою створення конкурентного середовища на ринку поводження з побутовими відходами та забезпечення контролю за дотриманням належного санітарного стану території селища, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Оголосити конкурс з визначення Виконавця послуг зі збирання та вивезення побутових відходів на території смт. Східниця.

2. Затвердити Порядок проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів на території смт. Східниця додаток 1.

3. Затвердити Конкурсну документацію для визначення Виконавця послуг зі збирання та вивезення побутових відходів на території смт. Східниця згідно з додатком 2.

4.  Затвердити Положення про конкурсну комісію з визначення Виконавця послуг зі збирання та вивезення побутових відходів на території смт. Східниця згідно з додатком 3.

5. Утворити та затвердити склад конкурсної комісії з визначення Виконавця послуг зі збирання та вивезення побутових відходів на території смт. Східниця (далі – Конкурсна комісія) згідно з додатком 4.

6. Затвердити форму заяви на участь у конкурсі на надання послуг зі збирання та вивезення побутових відходів додаток 5.

7. Затвердити заяву про відмову від участі у конкурсі на надання послуг з вивезення побутових відходів додаток 6.

8. Конкурсній комісії (Майстрику Р.Я.):

8.1. Провести конкурс з визначення Виконавця послуг зі збирання та вивезення побутових відходів на території смт. Східниця відповідно до чинного законодавства і рішень селищної ради та її виконавчого комітету.

8.2. Протокол засідання Конкурсної комісії з визначення Виконавця послуг зі збирання та вивезення побутових відходів на території смт.Східниця протягом трьох робочих днів подати на затвердження селищній раді.

9. Контроль за виконанням рішення покласти на селищного голову І.Є. Піляка та постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів.

Селищний голова                                                                                        І.Є.Піляк