Про внесення змін до регламенту Східницької селищної ради VII демократичного скликання.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 24.03.2016 року                                    Східниця                                                 № 63

 Про внесення змін до регламенту

Східницької селищної ради VII

демократичного скликання.

             Відповідно до п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” щодо поіменних голосувань, висновок постійної депутатської комісії мандатної, з питань депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку від 24.02.2015 р., селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до Регламенту Східницької селищної ради VII демократичного скликання, а саме пункт 34 викласти в такій редакції:

–  Поіменне голосування.

Рішення ради приймаються відкритим поіменним голосуванням, окрім випадків, передбачених пунктами 4 і 16 статті 26, пунктами 1, 29 і 31 статті 43 та статтями 55, 56 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, в яких рішення приймаються таємним голосуванням. Результати поіменного голосування підлягають обов’язковому оприлюдненню та наданню за запитом відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації”. На офіційному веб-сайті ради розміщуються в день голосування і зберігаються протягом необмеженого строку всі результати поіменних голосувань. Результати поіменного голосування є невід’ємною частиною протоколу сесії ради”.

Поіменне голосування проводиться шляхом опитування депутатів селищної ради головою лічильної комісії на пленарному засіданні, в порядку, визначеному алфавітним списком, після чого підписаний листок опитування передається головуючому на сесії для оголошення результатів.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на депутатську комісію мандатну, з питань депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку.

Селищний голова                                                                                             І.Є.Піляк