Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки КП «Господарник» для будівництва трансформаторної підстанції.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 24.03.2016 року                                    Східниця                                                   № 67

Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки КП «Господарник» для будівництва

трансформаторної підстанції.

Керуючись ст. 144 Конституції України, пп. 34 п. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст. 12, 93, 123, ч.3 124, п.5 ч.2 ст. 134 Земельного кодексу України,  висновок постійної депутатської комісії охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 10.02.2016р. селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл КП “ГОСПОДАРНИК“ на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0.001 га на вул. І.Франка, в смт Східниця, м. Борислава, Львівської області для будівництва трансформаторної підстанції за рахунок земель, що не надані у власність або користування.

2. Дергеокадастру у Дрогобицькому районі, Львівської області, та головному архітектору м. Борислава Баумкетнеру Т.Б. забезпечити проведення проектно-пошукових робіт.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

Селищний голова                                                                                        І.Є.Піляк